Targi 2016

Rok 2016 obfitował w wiele wydarzeń targowych. Nasza firma miała okazję uczestniczyć jako wystawca w kilku z nich, prezentując swoją ofertę oraz zachęcając do współpracy.

W maju uczestniczyliśmy w XXIII Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2016, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie. Było to najważniejsze wydarzenie sektora paliwowego w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej, na którym można było zapoznać się z nowościami oraz rozwiązaniami związanymi z rozwojem sektora paliwowego.
Na przełomie maja i czerwca byliśmy również uczestnikami XXII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada Polska w Kielcach. W czasie wystawy rozmawiano o kierunkach rozwoju sektora drogownictwa w Polsce i Europie. Nasza firma została również doceniona i nagrodzona przez Organizatorów targów za 25 lat działalności.
Czerwiec natomiast był czasem, gdzie naszą ofertę przedstawialiśmy głównie na rynku rolniczym. Zielone Agro Show 2016 zorganizowane w Moto Park Ułęż oraz XXIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie były okazją do spotkań zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi Klientami.

Niewątpliwie udział w wyżej wymienionych wydarzeniach targowych był dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej oferty dla tak szerokiego grona odbiorców przekonując jednocześnie, że Petrodom Venna na przestrzeni minionych 25 lat stał się liczącym podmiotem na rynku paliw.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych edycjach w 2017 roku!