Kariera

Petrodom Paliwa

renomowana firma o ugruntowanej pozycji w branży paliwowej zatrudni pracownika na stanowisku:

Sprzedawca na stacji paliw

Kraków

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie

• obsługa systemu kasowego

• wystawianie dokumentów kasowych, magazynowych, faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami

• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

• dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek stacji

• aktywna sprzedaż towarów

Wymagania:

• minimalne umiejętności techniczne

• komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do klienta

• mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym oraz w obsłudze Klienta

• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

 Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• pracę w systemie zmianowym

• terminowe wynagrodzenie

• elastyczny grafik

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenie

Wymagane dokumenty: szczegółowe CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata.

Klauzula wymagana: „Udzielam zgody firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca Paliw”.

Klauzula dobrowolna: „Wyrażam zgodę firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego”.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ożarów Mazowiecki

Interesuje Cię elastyczny czas pracy?

Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność?

Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami?

Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z nami.

Proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • pracę w systemie zmianowym, elastyczny grafik
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy Firmy
  • wynagrodzenie 3700 zł- 4200 zł brutto + premia uznaniowa

Praca polega na:

  • obsłudze klienta przy kasie i w bistro zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie
  • pozytywnym podejściu do klienta
  • komunikowaniu aktualnych promocji produktowych
  • dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu
  • doświadczenie w handlu detalicznym i obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
  • wymagamy książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

Wymagane dokumenty: CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata (aktualna klauzula RODO) .

Mechanik samochodowy

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw pojazdów zgodne z zasadami techniki,
  • przyjmowanie pojazdów do przeglądów oraz naprawy,
  • sprawdzanie działania pojazdów oraz jego podzespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych,
  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa, regulacja zespołów i podzespołów pojazdu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Klauzula wymagana: „Udzielam zgody firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Mechanik samochodowy”.