25 lat firmy Petrodom Venna na rynku paliw płynnych

2 września 2016 r. firma Petrodom Venna obchodziła Jubileusz 25-lecia działalności w branży paliwowej. Uroczystość odbyła się w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji, które ubarwiły ten wyjątkowy wieczór.

25 lat nieprzerwanego funkcjonowania na rynku paliw to dla firmy duży sukces. Chcieliśmy się nim cieszyć nie tylko w gronie najbliższych współpracowników, ale także innych osób, które na co dzień odgrywają znaczącą rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Jubileusz obchodzony był w niedawno powstałym obiekcie na terenie województwa lubelskiego, wspomnianym wcześniej Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli władz, branży paliwowej, osobistości ze środowiska finansowego, prawnego, naukowego, aż po kluczowych dla nas klientów i kontrahentów, z którymi współpracujemy na co dzień. Przy tej okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za obecność na naszej uroczystości, ale także za wieloletnią współpracę, dzięki której mogliśmy świętować nasze 25 lecie istnienia w branży paliwowej. Jak wcześniej wspomnieliśmy, sukces firmy to także zasługa naszych pracowników . Postanowiliśmy wyróżnić tych, którzy od wielu lat troszczą się o budowanie jak najlepszej pozycji firmy oraz dbają o pozytywne relacje z Klientami, odgrywając kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu Spółki. Dziękując, składamy wyrazy uznania i szacunku za wszelką pracę, poświęcenie i trud, jaki włożyli w to, aby nasza Spółka mogła cieszyć się z wysoce ugruntowanej pozycji.

Na przestrzeni kolejnych lat zamierzamy utrzymać i wzmacniać pozycję niezależnego i silnego operatora paliw w kraju cechującym się stabilnością i profesjonalizmem współpracy. Życzymy sobie i całej branży uporządkowanego rynku paliwowego oraz racjonalizmu i współpracy organów państwowych związanych z branżą. Koncentrujemy się na każdym segmencie sprzedaży, począwszy od sprzedaży z baz paliw, poprzez sprzedaż z dostawą cysternową, a kończąc na sprzedaży detalicznej do klienta indywidualnego. Chcemy być maksymalnie efektywni w każdym z nich dla własnej satysfakcji, dla satysfakcji naszych klientów i społeczeństwa.